!!!!!!! MŮJ MATURÁK 2012 ZDE !!!!!!! Mrkající

!!! mírně pozastaveno - spoluadmin na částečný úvazek !!! Smějící se


na FACEBOOKU mě najdete jako Elis Vaňásková - pokud byste chtěli tak si mě přidejte - budu ráda


Zákulisí podle dvojčat, Marka a Clémence!!!

29. listopadu 2010 v 14:08 | eli&latri |  HP novinky
tak to je skvělý!!!

Dvojčata James a Oliver Phelpsovi, herec Mark Williams (Arthur Weasley) a Clémence Poésy (Fleur) se po francouzské premiéře Relikvií Smrti I, která se uskutečnila tento týden, zúčastnili tiskové konference s francouzským tiskem. Díky tomu jsme se měli možnost dozvědět něco více ze zákulisí a o oblíbených scénách zmíněných herců.


Během svatební scény byly Mark Williams (Arthur Weasley) a Julie Walters (Molly Weasleyová) přistiženi ve stejné pozici, jakou známe od dvou hlaních hrdinů z Titaniku, vítr jim vlál ve vlasech a měli z toho opravdovou zábavu. Mark Williams to napodoboval velmi dobře a Julie mu opětovala repliku s hlasem plným vášně a větou: "Oh, Jacku ...".

Nejoblíbenější scénou pro Jamese Phelpse se stala scéna Sedm Potterů. Čas na natáčení byly dva až tři týdny, natáčely ve dne v noci a už to pro něj byla noční můra, ale pozorovat, jak Dan všechny napodobuje, byla sranda. Daniel zpozoroval, že Fleur kráčí velmi vzpřímeně a Ron naopak s hlavou sklopenou dolů.
Ze scén, na kterých se neúčastnil, si vybral závěr filmu, kde Voldemort krade Brumbálovi hůlku, protože si myslí, že je to skvělé rozdělení filmu.

Clémence Poésy sympatizuje s tancem Harryho a Hermiony ve stanu při jejich putování napříč krajinou, na což se jí Mark Williams zeptal, zda tato scéna byla vůbec původně v knize.

Oliver Phelps pochopitelně miluje scénu "bez ucha", opravdu!

Na otázku o pokračování série, které by Rowlingová napsala (při představě), dvojčata jednoznačně odpověděli, že chtějí náhled na jejich obchod, nebo náhled na minulost před tím, než Harry nastoupí do Bradavic, protože by si už v pokračování nezahráli (pozn.: Po přesunu o 19 let je Fred mrtvý a George se zdržuje v obchodě s výmysly a vynálezy, ale před Harryho nástupem do Bradavic jsme vývoj většiny postav neznali).

Mark Williams je i ve skutečnosti fascinován mudlovskými předměty a rád se zajímá o to, jak co funguje.Před čtením knih upřednostňuje raději hraní ve filmu a při čtení Harryho Pottera se hned viděl jako pan Weasley, protože má s ním velmi podobné fyzické i psychické vlastnosti. Doufal, že tu roli dostane a přání se mu také splnilo.

***
zdroj:snapeova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký jídlo máš nejrači???

Pizzu 29.7% (52)
Něco z číny 9.7% (17)
hranolky bo něco na ten způsob 14.3% (25)
zmrzlinu 21.1% (37)
něco jinýho-napiš do komentářů co!!! 25.1% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama