!!!!!!! MŮJ MATURÁK 2012 ZDE !!!!!!! Mrkající

!!! mírně pozastaveno - spoluadmin na částečný úvazek !!! Smějící se


na FACEBOOKU mě najdete jako Elis Vaňásková - pokud byste chtěli tak si mě přidejte - budu ráda


Září 2009

Emma: "Bude zlaté děvče Británie"??!!!

30. září 2009 v 14:02 | eli&latri |  EMMA WATSON-Hermiona Grangerová

Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu!
Naposledy to potvrdila svou návštěvou londýnského týdne módy, kde patřila mezi nejobletovanejší celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene zlaté děvče Velké Británie.

Emma staráo svoji pověst nejen svým vzezřením, ale i komunikací, která je vzhledem k jejímu věku skutečně na vysoké úrovni.

Na přehlídkách se zúčastnilo mnoho známých osobností. Módní trendy si přišla podívat i dvojice z filmu Milionář z chatrčeFreida Pinto a Dev Patel, která tvoří pár i v reálném životě. Nechyběly herečky Gwyneth Paltrow, Mary Kate Olsen či Liv Tyler a samozřejmě ani Victoria Beckham. Právě s manželkou Davida Beckhama porovnávali Emmu a teenedžerka byla pro mnohé anglické internetové portály vítězkou jejich módního mikrosouboje. V budoucnu se možná právě Emma stane nástupkyní nynější módní ikony, které účesy i outfity ovlivnily ženy po celém světě.

►I vy můžete hlasovat o dámu, která se Vám líbila více. Stačí kliknout na tento odkaz a hlasovat.

Tom na svých narozeninách v Prive Nightclub v Las Vegas(2009)!!!

30. září 2009 v 13:57 | eli&latri |  Ostatní studenti
jéj ten dort vypadá moc hezky!!!!

  • Tom oslavil nedávno své 22.narozeniny a oslavil je se svými přáteli v Prive Nightclub v městě hazardu Las Vegas.Avšak nikoliv ne se svou přítelkyní Oliviou Jade.A že oslava probíhala v plném proudu, na to se můžete podívat celém článku.

Nové fotky z Cherrybomb (2009)!!!

28. září 2009 v 13:06 | eli&latri |  RUPERT GRINT-Ron Weasley
téda Rupovi to na nich moc sluší!!! i s tou ,,krví" vypadá skvěle!!!!

O tom,že Rupert má nový film ,kromě Pottera, musí vědět každý správný fanoušek Rupa.Jedná se o film Cherrybomb z roku 2009 a Rupert ztvárnil jednu z hlavních rolí.
Oficiální stránky naleznete tady. A na několik nových fotek se podívejte v celém článku.


Evanna: "Bitva o Bradavice teprve začne"!!!

28. září 2009 v 13:01 | eli&latri |  HP novinky
je jasný, že by byla blbost natočit nejdřív bitvu a pak všechno ostatní!!! t nejlepčí nakonec

Na balónové události připomněli herci Matthew Lewis a Evanna Lynch probíhající natáčení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Matt, nebo pokud chcete filmový Neville, si práci pochvaluje. Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "

Více se o natáčení rozrečnila Evanna, která si iv posledním dvoudílnou filmu zahraje Lenku Lovegoodovou. Prozradila, že natáčení je zhruba v polovině a zároveň potvrdila, že na vrcholných scénách celé série, tedy Bitvy o Bradavice, se dosud nezačalo pracovat. Začne se však již během letošního podzimu: "Velké věci teprve přijdou. To se mi líbí, protože, kdyby se natáčely na začátku, bylo by to proti celkovému vyznění. Natáčet budou kousek před koncem. "

Před kamery se již o pár dní vrátí většina hereckého obsazení. Svůj návrat na začátek října avizoval Davon Murray (Seamus), ale i dospělé hvězdy Alan Rickman (Severus Snape), Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a Ralph Fiennes (Lord Voldemort). A několika měsíční natáčení Bitvy o Bradavice může začít ...

První neoficiální plakáty k HP7!!!

28. září 2009 v 12:47 | eli&latri |  Harry Potter a Relikvie Smrti
jo ten první je hezkej!! znak relikvií je tam hezky zakonponovaný

  • Nestihli projít ani jen 3 měsíce, už se na internetu začínají zjevovat mnohá postery, které prý "jsou k Relikviím Smrti". Rychlé a někdy opravdu i šikovné prsty mnoha fanoušků a je jich ostošest ,vytvářejí z obrázků, které patří buď k předchozím filmům, nebo ze skutečných dosud zveřejněných z Relikvie Smrti.
    A jelikož ještě hodně času uplyne, než uvidíme díla od Warner Bros., byla by škoda neukázat si jich alespoň pár:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


A další várku posterů máte zde

Putovní kalhoty :o)

26. září 2009 v 21:23 | eli&latri |  MAXIČLÁNKY aneb co je u mě novýho
ahoooooojte!!!

takže se po delší době opět hlásim a se mnou samozřejmě i nějaký ten článeček - co je u mě novýho, co sme dělala + na přání, o čem sou putovní kalhoty!!!

takže konečně další tejden za náma a před náma vytouženej prohlouženej víkend (dneska už o den míň)!!!

Dort z knih Harryho Pottera!!!

25. září 2009 v 15:09 | eli&latri |  BRADAVICE
téda Verky kdo ti posílá takový maily??!!!
jinak takový umění - jako obaly knížek se jim povedly a prostě todle by se ani nemělo jíst - ale musí to být zajímavý pocit jíst třeba listy z kamene mudrců co

zdroj: verky.blog.cz

Dárková sada HP 1-6, DVD a Blu-ray!!!

25. září 2009 v 13:49 | eli&latri |  HP novinky
téda vypadá to luxusně!!! a to nejenom proto, že je to celý domodra"Nejlépe si odpočinu s knihou v ruce",svěřila se Emma!!!

24. září 2009 v 17:55 | eli&latri |  EMMA WATSON-Hermiona Grangerová
jo to já taky - třeba s HP nebo TWL a nebo Putovníma kalhotamam - btw. -znáte ty 3 díly někdo???

Emma Watson se v roli studentky v USA cítí dobře. Podle deníku Daily Express zahájila britská herečka první semestr na univerzitě Brown na Rhode Islandu uvolněně. Hermiona z příběhů o Harry Potterovi spolužákům předváděla, jak se umí zvednout z dřepu bez použití rukou. Po skončení semestru se znovu postaví před kameru v příběhu HP a Relikvie Smrti.

V prvé řadě se však bude podle vlastních slov věnovat studiu literatury. "Vím, že to zní neobvykle, ale já se opravdu ráda učím a čtu, když netočím HP. Nejlépe si odpočinout s knihou, " tvrdí herečka, jejíž filmová postava je známa jako vševědoucí šprtka.

Michael nepřečetl žádný díl HP!!!

24. září 2009 v 17:32 | eli&latri |  HP novinky
téda to je něco - ale je pravda, že knížka a film je naprosto jiná vě - t akže je to asik lepší hrát a nevědět, co v knížce vynechaj a podobně!!!

Pro příznivce Harryho Pottera to bude znít možná neuvěřitelně, ale jeden z hlavních hrdinů nečetl ani jednu knihu z pera JK Rowling.
Michael Gambon (68), zástupce ředitele Bradavic Brumbála tvrdí, že to vůbec nepotřeboval, i když je to vzhledem k celosvětovému úspěchu sedmi knih skutečně neobvyklé.

" Účinkoval jsem v pěti potterovkách, ale nepřečetl jsem z nich ani jedinou stranu. Herec se musí řídit i tak pouze podle scénáře. Pokud čtete knihu, mohli byste být zklamán z toho, že ve filmu bude chybět nějaká část. Také je moje omluva . "

Podobně jako v případě J.K. Rowling Gambon nečetl ani díla spisovatelky Jane Austen. Herec bude účinkovat ve čtyřech částech jejího románu s názvem Emma (napsala jejich v roce 1815), které budou vysílat již během tohoto podzimu na BBC.

Suzie Toase bude v HP7 jako Alecta Carrow!!!

24. září 2009 v 13:45 | eli&latri |  HP novinky
nevim mě přijde taková milá a vůbec bych na ní netypla Alectu - je zlá podle mýho názoru už od podledu!!!
ale třeba s ní něco udělaj a bude taková správná smrtijedka jako Bella!!!

Herečka Suzie Toase, která v Princi ztvárnila smrrtijedku Alectu Carrowovou, potvrdila, že si tuto roli zopakuje i v připravovaných Relikvicíh Smrti. Tentokrát navíc v pozici nové profesorky předmětu Život a zvyky mudlů na Bradavicích, do níž ji dosadí sám Voldemort
Přeloženou část rozhovoru pro portál Whats On Stage.com, v němž herečka mluví o Harrym Potterovi, máte v pokračování článku..

New Moon - nové krásné fotky!!!

23. září 2009 v 13:57 | eli&latri |  Filmy: Nový Měsíc / New Moon
já nevim , ale mě twl na poprvý moc nezaujalo, ale teďkon dyž už sem zas přečetla Nový Měsíc, tak sme se do toho asik dostala - ta správná náladička na to
tady sou krásný fotky - všem to tam děsně sluší - a už se těšim an film!!!!

btw. - Edwardovi to tam sluší v tom saku s tmavou košilí - ty vlasy sou surpový!!!! a Jakovi to prostě sluší všudeDiplomek za narozeninovou párty :o)

23. září 2009 v 12:00 | eli&latri |  Diplomky
jéj Klofanovi to tu sluší!!! jinak diplomek je od Kačule - díky a něj!!!nebo se na něj jukněte tuu :o)

Diplomek!!!!

23. září 2009 v 11:45 | eli&latri |  Diplomky
zase po dlouhý době diplomek - je od Hermionky za to že sme Sbčka - a já jí za něj moc děkuju - víš proč

nebo se na něj můžete podívat i tady :o)

Krásný avatary Evanny!!!

22. září 2009 v 14:17 | eli&latri |  BRADAVICE
téda ty se opravdu moc vyvedly!!!! její konversky nemj chybu!!! a ten druhej je krásnej!!!


zdroj - elynchworld.blog.cz

Gleeson dotočil HP!!!

22. září 2009 v 11:29 | eli&latri |  HP novinky
jo tak to mu moc přeju a gratuluju!!!!!!


"Mocný čaroděj padl a jeho pouť kouzelným světem je ukončena." To jsou slova herce Brendana Gleesona, kterými osobně potvrdil ukončení natáčení scén v roli legendárního čaroděje Alastora "Pošuka" Moodyho do filmu Harry Potter a relikvie smrti: I. část. Herec se také pro noviny Hollywood Reporter zmínil o tom, že poslední scény do posledního dvoudílného filmu dotočil začátkem měsíce. "Hrát Pošuka byla velká zábava," dodal.

Jinak Gleeson se navíc minulou noc zúčastnil předávání televizních cen Emmy, kde úspěšně zvítězil v kategorii Nejlepší herec v mini-sérii za roli Winstona Churchilla v seriálu televize HBO Into the Storm.

zdroj - elynchworld.blog.cz

Hodně fotek z natáčení prnce!!!

21. září 2009 v 12:57 | eli&latri |  Harry Potter a Princ Dvojí Krve
tady ty suprový fotky sme anšla u svého skvělého Sbčka Snapeovy -. a sou to fakt krásný fotky!!! na většině se všichni smějou!!! Ron a Hermiona - jejich výtlemy!!!


Nové fotky z Ohnivého poháru!!!

20. září 2009 v 11:09 | eli&latri |  Harry Potter a Ohnivý Pohár
téda ty prvníí 2 fotky - tam maj všichni dokonalý výrazy!!!! Holoubková


Brousek v tunelu??!!!

20. září 2009 v 10:24 | eli&latri |  HP novinkyČasopis Liverpool Echo přinesl reportáž, v níž informuje o natáčení scén herce Billa Nighyho do filmu Harry Potter a relikvie smrti, v němž ztvární ministra magie Rufuse Brouska. Kuriózní je na tom fakt, že herec údajně natáčel v Liverpoolském silničním tunelu, v němž se minulý týden připravovali scény se sedmi Pottery. Zainteresovaný pracovník si všiml Billa kromě tunelu i v Itálií klubu na Bold Street, kde s vlastníkem hovořil o připravovaném čarodějnickém pokračování.
--
klik na cč

Kouzelnický svět už na jaře 2010!!!

19. září 2009 v 13:07 | eli&latri
jéj na Floridě - tam se jen tak nepodívám!!!!!

Včera se uskutečnila oficiální prezentace projektu zábavního parku Kouzenický svět Harryho Pottera na Floridě. Při této příležitosti potvrdil herec Tom Felton oficiální datum otevření jeho bran. Stane se tak již na jaře roku 2010. Za místo prezentace byla vybrána Nebelvírské klubovna. Tom, hrající ve filmech Draca Malfoye, tuto situaci okomentoval s humorem:
"V Nebelvírské klubovně obvykle nejsem vítán."