!!!!!!! MŮJ MATURÁK 2012 ZDE !!!!!!! Mrkající

!!! mírně pozastaveno - spoluadmin na částečný úvazek !!! Smějící se


na FACEBOOKU mě najdete jako Elis Vaňásková - pokud byste chtěli tak si mě přidejte - budu ráda


Červenec 2009

Já se těšííím :o)

31. července 2009 v 15:08 | eli&latri |  MAXIČLÁNKY aneb co je u mě novýho
ahojte!!!!!!!!!
téda máte pravdu - vymejšlet nadpisy je něco úpe blbýho!!! nikdy na nic nemůžu přijít no!!!

takže jenom vám sem hodim pár novinek, abyste byli v obraze co je u mě novýho

takže byla sem v Ostrvě a pak kousek od ostravy - v Ostravě mám strejdu a tetu a bráchance!!!
a zjistila sem, že si koupily nádhernýho spor%táka (samozřejmě že bez střechy - nebo lépe řečeno se sundavací střechou!!!) a takže musim vám říct, že se v něm sedí naprosto pohodlně!!! je to dokonalý!!! takovej prostor - ale je to teda hodně nízký ale co!!! takovýho si jednou pořídim víte!!!!
no prostě paráda!!!!!!!!!


Famfrpál - a pravidla v kostce!!! :o)

31. července 2009 v 14:15 | eli&latri |  BRADAVICE
tak tady sou famfrpálový základní údaje - co kterej údaj znamená!!!
jo a našla sme to u SB Hermionky!!!


NázevTýká sePopis
Deformování Camrálupouze střelcůNedovolené úpravy Camrálu (například jeho propíchnutí), aby pomaleji padal nebo létal klikatě.
Drženívšech hráčůUchopení metly protivníkova i koštěte za účelem jeho zpomalení či znesnadnění jeho letu.
Kapsovánípouze střelcůDržení ruky na Camrálu v okamžiku, kdy prochází brankovou obručí (Camrál je třeba prohodit).
Napadání brankářepouze střelcůDo brankoviště vlétne více než jeden střelec.
Nedovolené bráněnívšech hráčůZaklínění násady vlastního koštěte za násadu koštěte protivníka s cílem odklonit ho ze směru letu.
Obecné ohroženípouze održečůOdpálení Potlouku směrem k divákům, po němž je nutno hru j přerušit, zatímco pořadatelé spěchají i na pomoc okolostojícím. Někdy i používáno bezohlednými hráči, kteří tak znemožní střelcům soupeře skórovat.
Proráženívšech hráčůLet se zjevným účelem srazit se s protivníkem.
Pytlačenívšech hráčů,kromě chytačeDotkne-li se kterýkoli z hráčů kromě kromě chytače i chytače Zlatonky nebo ji chytí.
Rumlovánívšech hráčůPříliš agresivní užívání loktů i v kontaktu s protivníky.
Vyráženípouze brankářeProstrčení kterékoli části těla brankáře l brankovou obručí a odpálení Camrálu. Brankář má brankovou obruč chránit zepředu, nikoli zezadu.

Další photoshooty pro WB s Emmou!!!

31. července 2009 v 12:42 | eli&latri |  EMMA WATSON-Hermiona Grangerová
téda tady to Emm moc sluší- má hezky daný vlasy!!!


Nová fotky z natáčení HP5!!!

31. července 2009 v 12:34 | eli&latri |  Harry Potter a Fénixův Řád
na tá první fotce se Ron řethá!!!ale jinak Voldy s Umbridgeovou maj dokonalý výrazy!!!Bradavice a problém s alkoholem??!!!

31. července 2009 v 12:15 | eli&latri |  HP novinky
já sem si teda nemyslela že máslovej ležák je alkoholickej a v knížce to tak ani nevyznělo!!! a navíc by se z toho podle mě nic nemělo dělat!!!! je to v kouzelnickym světě a né v normálnim!!!


Tara Parker-Popová z novin New York Times napsala článek, jehož hlavním tématem je hledání odpovědi na otázku "Mají Bradavice problémy s alkoholem?" - A to právě v souvislosti s tím, co považuje za pití ve filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve.

Článek začíná konstatováním, že mnoho rodičů bude pravděpodobně překvapeno, jakou hvězdnou roli získal v nové potterovce alkohol. V jedné scéně za druhou můžeme vidět mladé čaroděje i jejich dospělých učitelů jak se nalévají různými druhy alkoholických nápojů na uklidnění nervů, posílení odvahy a utišení bohužel.

Čtěte dále v pokračování článku

Tom přijel do Japonska na promo akce pro HBP!!!

31. července 2009 v 11:54 | eli&latri |  Ostatní studenti
téda o je ale hezký od Japonců!!!!!!!!!!!!

  • Tom na svých stránkách Twitter.com poukázal na skutečnost,že dorazil do Japonska,aby zde propagoval šestý díl s podtitulem Princ Dvojí krve.A vskutku ho čekalo velice milé a vlídné uvítání.....
***
zdroj: harrypotter-world.blog.cz

Židle vydražena za 20 000 liber!!!

31. července 2009 v 11:21 | eli&latri |  HP novinky
téda ta židle je dobrá!!! a takovejch peněz!!!!!

Židle, na které J. K. Rowlingová napsala Kámen mudrců a Tajemnou komnatu, byla vydražena za 20 000 liber. 20% z dražby půjde ve prospěch charity Books Abroad, která posílá zdarma školní knihy do zchudlých zemí.
Autorka napsala dopis pro vítěze aukce a židli zosobnila - namalovala na ni několik prvků včetně sloganů: "Napsala jsem Harryho Pottera, zatímco jsem seděla na této židli."
Matthew Ford, organizátor prodeje, řekl: "Je to židle, za kterou byste v obchodě zaplatili deset liber, ale historicky je to nejdůležitější židle v mudlovském světě a pravděpodobně je jedním ze vzácných a vyjímečných kousků Harryho Pottera, které kdy byly nabídnuty k prodeji. Jedná se o součást příběhu, který je součástí příběhu J. K. Rowlingové. Ten, kdo vyhraje aukci, získá kus literární historie."

↓↓↓
více fotek v celém článku

3 diplomky od kačule :o)

30. července 2009 v 19:02 | eli&latri |  Diplomky
já vim, že sou všecky se stejnym textem - ale já si nemohla vybrat a tak je sem dávám všecky!!!
teda nejvíc se mi asik líbí Bonnie ale i Emm a Demi to sluší!!!!!!Famfrpálové týmy!!! :o)

30. července 2009 v 14:30 | eli&latri |  BRADAVICE
tady je soupis famfrpálových družstev a něco o nich!!!!!

Famfrpálové týmy

  • Applebyské šípy: Applebyské šípy mají světlemodré hábity,zdobené stříbrným šípem.Tento tým byl založen r. 1612, vyhrál nad Sofijskými supy a nesnášejí se s Wilbourskými vosami.

  • Ballycejští netopýři: Mají černé hábity s šarlatovým netopýrem.27 titulů mistra famfrpálové ligy a je to 2 . nejúspěšnější tým historie.

  • Caerphillské katapulty: Mají světlezelené hábity s šarlatovými svislými pruhy. Byli založeny r.1402, jsou to osmnáctinásobní mistři ligy, jednonásobní mistři Evropy a vyhráli nad draky z Karasjoku.


Bill začne natáčet do Relikvií už příští týden!!!

30. července 2009 v 14:02 | eli&latri |  HP novinky
tda tak to se těšim na fotky!!!!!!!!!!!!!!!!

Začátkem tohoto měsíce jsme byly informováni, že herec Bill Night byl potvrzen do role ministra kouzel ,Rufuse Scrimgeora v první části závěrečného filmu o Harrym Potterovi. Pro BBC Radio1 dnes prozradil, že natáčet začne už příští týden:

"S filmovaní začínam příští týden a už jsem absolvoval i kostýmovú zkoušku. Nemohu vám říci mnoho, myslím, že mě zabijí nebo se zmocnit mého domu nebo kdybych vám řekl něco jiného, bylo by to příliš mnoho. Má to dobrý důvod, pro všechny to bude překvapení. "

Scrimgeour(Brousek) by se podle knižní předlohy měl objevit i ve scéně v Doupěti během níž předá několik věcí z Brumbálova dědictví Harrymu, Ronovi a Hermioně. Pokud by se všechny scény odehrávající se v domě Weasleyů natáčeli spolu, v nejbližších dnech by se měla natáčet i svatba. Zda se tato domněnka potvrdí ukáže příští týden.

Nové fotky z HBP!!!

30. července 2009 v 12:22 | eli&latri |  Harry Potter a Princ Dvojí Krve
téda ty fotky sou moc hezky!! bíle mpodsvícenej Brumbál, Yates jak je tam nahrbenej u Cissy a Snapea!!!


Na nové fotky z Harryho Pottera a Prince dvojí krve se můžete podívat v článku. Uvidíte např. Harryho,Ginny,Rona,Levanduli,Hermionu,Snapea a další...

↓↓↓

více fotek v celém článku

New behind the scenes of OotP (2007)!!!

30. července 2009 v 11:50 | eli&latri |  Harry Potter a Fénixův Řád
téda jak ho domaskovávaj - no nemá to chybu!!!

Více v celém článku

Gary na Comic Con in San Diego (2009)- nové fotky!!!!

30. července 2009 v 11:22 | eli&latri |  Poberti
téda Garymu to moc sluší!!!!!!!!!!!

  • Před časem sem Vás informovala o účasti Garyho na Comic Conu,které se konalo tento rok v San Diegu,kde propagoval svůj nový projekt The book of Eli společně s Milou Kunisovou. Na trailer filmu v HD kvalitě se podívejte v celém čláku

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

↓↓↓↓↓
zdroj - harrypotter-world.blog.cz

Daniel: "Vyrůstal sem obklopen homosexuály,nesnáším homofobii"!!!

30. července 2009 v 10:35 | eli&latri |  DANIEL RADCLIFFE-Harry Potter

On sám sice dává přednost dívkám, ale herec Daniel Radcliffe má spoustu homosexuálních přátel a má je rád. Všechny, kteří by jim chtěli ublížit nebo vůči nim vyjadřují nenávistné emoce, označuje jednotně za "nechutné blbce".

A filmovému Harrymu prý vůbec nevadí ani to, když si fanoušci myslí, že je gayem.
"Homofobie se mi prostě hnusí. Je to nechutné a zvířecí a stupidní a je velmi hloupé, když to lidem hlava nebere a bojí se toho. Já jsem vyrůstal obklopen homosexuály. Byl jsem jediným dítětem ve třídě, které mělo nějakou zkušenost s homosexualitou nebo něčím podobným," vyprávě Daniel v rozhovoru pro magazín Attitude.

►Čtěte dále v pokračování článku


Warner Bros má miliony!!!

29. července 2009 v 19:25 | eli&latri |  HP novinky
a je snad čemu se divit????Filmová společnost Warner Bros Pictures International má po uplynulém víkendu neobyčejný důvod pro radost. Právě v těchto dnech překročily její výdělky z mezinárodních pokladen kin za rok 2009 magickou hranici 1 miliardu amerických dolarů. K tomuto kulatému číslu dopomohla i nejnovější Potterovka, Princ Dvojí Krve, která přispěla částkou 405 milionů. Šestá filmová část mezitím vydělává po celém světě další miliony. V Polsku láme rekordy s víkendovým výdělkem 2 miliony dolarů, v Argentině s 1,5 milionům. Ve Velké Británii již film stihl obsadit příčku Top film roku 2009.
Výkonný ředitel od Warnerovců, Josh Berger, říká, že úspěch filmu není příliš překvapivý. Dodal, že Harry Potter série je tradičně doménou Velké Británie. Warner Bros. očekává, že šestý film v mezinárodních výdělcí (bez amrických zisků) dosáhne alespoň 650 milionů.
Filmovému studiu dělá radost kromě Harryho Pottera i letní snímek Ve čtveřici po opici, v první polovině tohoto roku se dařilo i Podivuhodnému případu Benjamina Buttona a snímku Yes Man. Nejnovější Terminátor naopak zatím příliš nepřesvědčil. Harry Potter je vlajkovou lodí Warner Bros. Všechny dosavadní části patří do Top 10 filmů, které vyrobili.

zdroj - potternet.blog.cz

Profesorský sbor!!!

29. července 2009 v 15:45 | eli&latri |  BRADAVICE
tady je soupis profesorů z Bradavic - i který předmět učí!!!

Tady je profesorský sbor Bradavic


Prof. Albus Brumbál - ředitel Bradavic
Prof. Minerva McGonagallová - přeměňování,vedoucí Nebelvíru,zástupce ředitele
Prof. Kratiknot - magické formule,vedoucí Havraspáru
Prof. Severus Snape - lektvary,vedoucí Zmijozelu
Prof. Prýtová - bylinkářství,vedoucí Mrzimoru


Nové fotky Ruperta (Tom Stockill)!!!

29. července 2009 v 14:12 | eli&latri |  RUPERT GRINT-Ron Weasley
jjo na těch prvních fotkách mu to moc sluší - ale pak je vidět že nejni oholenej!!!!Dan v magazínu Attitude (2009)→ rozhovor + nový photoshoot!!!

29. července 2009 v 13:12 | eli&latri |  DANIEL RADCLIFFE-Harry Potter
téda skvělý fotky - a sluší mu to na nich!!§Dan se dal ňák do kupy né


  • Před nějakou dobou sem Vás v tomto článku velice krátce upozorňovala na to,že se Dan objevil v magazínu Attitude(zveřejňovala sem pouze obálku).
V celém článku máte nový photoshoot,který speciálně nafotil a níže máte rozhovor s několika dalšími fotkami.

attitude-0809-03.jpg (511 KB)attitude-0809-07.jpg (633 KB)attitude-0809-08.jpg (602 KB)attitude-0809-11.jpg (488 KB)

(Pro zvětšení,klikněte na miniaturu)


Daniel s cenou od Broadway.com!!! :o)

29. července 2009 v 10:47 | eli&latri |  DANIEL RADCLIFFE-Harry Potter
téda přeju mu to!!! a navíc mu to tady i sluší - dyž se oholí hnedka vypadá líp!!!


  • Daniel dostává jedno ocenění za druhým a většina z nich se týká jeho divadelní kariéry. Před několika roky se totiž svlékl do naha v kontroverzní hře Equus v londýnském West Endu a rozpoutal velkou vlnu zájmu.Jeho hra se dostala až na samotný "Olymp mezi divadly" a to do proslaveného newyorského divadla,Broadway.

A právě od broadway.com dostal ocenění za roli v Equus!.Na fotky se podívejte v celém článku

Nové fotky z filmu GoF (2005)!!!

29. července 2009 v 10:25 | eli&latri |  Harry Potter a Ohnivý Pohár
na tý první fotce to vypadá ajko by měl harry několik prstánků!!! ale jinak sou to krásný fotky!!!

Pokračování více fotek v celém článku